Sualtı Çamur ve
Drenaj Pompaları

SUALTI ÇAMUR VE DRENAJ POMPALARI ÜRETİCİSİ KSK

1988 yılında kurulan Ruda Śląska’daki merkezi ile KSK, 1993 yılından beri zengin deneyimlerine dayanarak kendi araştırma projelerine göre çamur pompalarının üretimine kendini adadı ve maden, enerji ve diğer branşlara su geçirmez pompalar üretti.

Pompalar, eski ve gereksiz maden duvarlarındaki suyu ve duvar dolgusunu suyla birlikte kullanmanın yanı sıra kaplardan, lağımlardan ve diğer kanallardan gelen çamurun giderilmesi ve çamur ve ortak lağımların pompalanmasıyla kullanımlarını bulur.

Konstrüksiyon, pompalanan sıvı ile soğutma gerektirmez. Bu nedenle zor şartlarda pompaların kalitesi son derece yüksektir. Esnekliği ve hızlı montajı iyileştirmek için, kullanıcının boru hattını maden duvarlarıyla mükemmel şekilde eşleştirmesini, arazinin yapılandırmasını ve benzerini yapmasını sağlayan mafsallı bağlantılar, dönen bağlantılar ve cıvatalar şeklinde dolum ve su boru hatları elemanları tasarladı.

PSZ pompaları, diğer bir deyişle bataklıkları kurutmak ve ayrıca su girişini temizlemek için kullanılmıştır.

Müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmasının yanı sıra, pompalarının kullanım süresi boyunca kaliteli hizmet, garanti ve onarım hizmeti sunuyor.

Kullanıcıların çok istisnai durumlarda bile özel gereksinimlerini karşılamalarını sağlayan, pompaların seçimi ve özellikleri konusunda teknik tavsiyeler sunuyor.

“KSK” nın ürün ve hizmetlerinin kalitesine önem veren artan kullanıcı çevresi şunları içerir:

  • Sert / kahverengi kömür madenleri,
  • Elektrik santralleri, ısı ve elektrik santralleri
  • Yapı departmanları ve yapı malzemeleri,
  • Şeker fabrikaları,
  • Döküm,

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için pompaların kullanımı sırasında edinilen deneyim sayesinde, halen modernize olan 500V / 1000V arasında değiştirilebilir ve 1000V gerilimde pompalar tasarlamaya başladılar.