Telefon ve İletişim Sistemleri

TELVIS - TELEFON VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ

1988’den beri, grup I kategori M1 ve grup II kategori 1’e ait patlama tehlikesi olan bölgelerde çalışmak üzere tasarlanmış en yüksek kalitede iletişim cihazları ve sistemleri ve dağıtıcı alarm yayınlama sistemleri sunmaktadırlar.

Ürünleri uzun süredir kömür, bakır ve tuz madenlerinde, petrol endüstrisinde ve son derece zor koşullarda güvenilir kablo iletişimi gerektiren endüstriyel tesislerde kullanılmaktadır.

Madencilik cihazları ve iletişim sistemleri, grup I, M1 kategorisine ait patlama tehlikesi olan alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

DISPATCHER ALARM YAYIN SİSTEMLERİ 

  • Dispatcher sistemleri, her türlü telefon santralinin kullanımıyla hızlı, doğrudan, alarm yayın bağlantısı yapar. Sistemleri kendinden emniyetli ve düzenli versiyonlarda üretiyoruz.

INSTRINSICALL VE INTRINSICALLIA GÜVENLİ TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ

  • Kendinden güvenli iletişim sistemleri, patlama tehlikesi grubu I‘e ait madencilik tesislerinde ve patlama tehlikesi grubu II‘ye ait diğer endüstriyel tesislerde telefon bağlantısı yapmak üzere tasarlanmıştır.

ENDÜSTRİYEL TELEFONLAR

  • Endüstriyel telefonlar, patlama tehlikesi olan bölgeler dahil, zorlu endüstriyel koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kömür madenciliği, bakır madenciliği, tuz madenciliği, petrol endüstrisi, gıda işleme tesisleri, limanlar, havaalanları ve diğerleri kullanılır.