Ex-Proof Kafa Lambaları

ADALIT - Ex-Proof Kafa Lambaları

ADALIT ekipmanı, Gijón’daki tesislerinde en yüksek kalite standartları ve en son teknoloji ile tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş bir Avrupa ürünü.

Ekipleri, profesyonellerin çalışma koşullarını iyileştiren, en zorlu ve tehlikeli ortamlarda görevleri maksimum güvenlikle yerine getirecek ürünler geliştirme misyonuna sahiptir.

5 kıtadaki geniş bir distribütör ve acente ağı sayesinde, uluslararası mevcudiyetlerini sağlamakta ve dünyanın her yerinde hızlı müşteri hizmetlerini garanti etmektedirler.

Ana hedefleri inovasyona devam etmek ve 100 yılı aşkın deneyime sahip genç bir şirketin değerlerini gözden kaçırmamaktır.

İLK YILLAR

Şirketin ilk yıllarında, birçoğu gazla çalışmaya hazır olan banyo bataryaları ve ev lambaları üretimine yönelik çabalarını adadılar.

1914 yılında, çeşitli testler ve denemeler yaptıktan sonra, İspanya’da benzen ile çalışan, kömür madenlerinde kullanılacak ve o zamanki madencilik güvenliği düzenlemelerinin tüm gereksinimlerini karşılayan ilk güvenlik lambasını geliştirdiler.

İLK GÜÇ LAMBALARI

Daha sonra firma, çeşitli yabancı lisanslar altında, çeşitli alev lambaları ve hem alkalin hem asidik akümülatörlü ilk elektrikli lambalar üretmiştir. 1940’larda, yeni güvenlik düzenlemelerinin kurallarını ve daha iyi aydınlatma taleplerini karşılamak için, hem çalışma alanlarında hem de sürükleme tünellerinde madenlerde kullanılacak elektro-pnömatik lamba Adaro’yu üretmeyi başardılar.

1950-1980 – KASKLAR İÇİN İLK LAMBALAR

1950’den 1980’e kadar olan dönemlerde, kasklar için yeni nesil madencilik elektrik lambaları, 1980 yılına kadar kurşun asit pili olan “P” Adaro kask lamba modelini geliştirmeyi başardıkları zamana kadar, Ceag’ın İngilizce lisansı altında üretildi. 1988 ilk ergonomik şekilli, bakım gerektirmeyen akü kask lambası, nikel kadmiyum aküler içeren Alfa modelleriyle..

90’lardan sonra / TORÇLARIN YENİ NESİLİ

Dahası, 90’lar Adaro için büyük bir değişim ve çeşitlenme dönemiydi. Şirket, yeni bir dönemin yönetimine hazırlandığı göz önüne alındığında, şirket en başından beri, Araştırma ve Geliştirme ve İnovasyon departmanının kurulduğu inovasyon ve ileri teknolojilerin kullanımına dayandı. Aynı zamanda, gelecekteki taahhütleri daha kapsamlı bir şekilde yerine getirmek için kaliteyi taahhüt etti ve böylece 1996 yılında şirket, ISO 9001 uluslararası standartlarına uygun olarak kalite yönetim sisteminin Onay Sertifikasını aldı.

Bu eylemlerin bir sonucu olarak, şirketin geleceği, potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmış ATEX sertifikalı meşalelerin kullanılmasının zorunlu olduğu pazar segmentlerine liderlik etmeyi reddetmiştir. ADALIT şarj edilebilir güvenlik torçları bu şekilde doğdu. Avrupa’daki en önemli itfaiye ekiplerinin yanı sıra sanayi, askeri ve kurtarma hizmetleri tarafından kullanılmaktadır. Adalit L.3000, Adalit L-10, Adalit L-5 ve Adalit L-5000 torçları gibi piyasada piyasaya sürülen en yeni modeller, ultra hafif lityum iyon pilleri ve yüksek güçlü LED’lere dayalı aydınlatmadaki en son teknolojiyi içerir.

YENİ ZORLUKLAR

Geçtiğimiz otuz yıl boyunca, şirket uluslararasılaşma derecesini güçlendirdi ve pekiştirdi, yurtdışında sağlam bir distribütör ve acenteler ağı kurdu, bu da Adaro’nun günümüzde çok çeşitli ülkelerdeki müşterilerle tamamen yurtdışına odaklanmış bir şirket haline gelmesine neden oldu. . Bu uluslararasılaşma süreci, sürekli genişlemede, Adaro’nun üretilen toplam ekipmanın % 85’ini temsil eden bir ihracat hacmine ulaşmasını sağlayarak 40’tan fazla ülkede satışlarını pekiştiriyor.