Hakkımızda

Albacore Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti., kurucusu Okan YAKAN’ın madencilik sektöründeki uzun yıllara dayanan eğitim, bilgi birikimi ve tecrübeleri sonucunda doğmuş, birden fazla markayı bünyesinde barındıran tedarikçi bir firmadır.

Albacore yeraltı ve yerüstü madenlerine makine ve ekipman tedariği yapmasının yanı sıra profesyonel danışmanlık hizmeti ve uzman ekibiyle mühendislik hizmeti çözümleri de sunmaktadır.  

Verdiği hizmetlerde etik değerleri ve kaliteyi ilke edinen Albacore, yeni nesil hizmet anlayışıyla ve güçlü partnerlerinin de desteği ile sektörde çok kısa sürede yerini almıştır.

Albacore, dünyaca kabul gören Polonya menşeli FAMUR markasının Türkiye danışmanlık partneridir. Firmamız, yeraltı elektrik ekipmanlarında bir dünya markası olan ELGÒR+HANSEN, yüksek basınç pompa sistemleri, yüksek – düşük basınç boru sistemleri, yeraltı su arıtma- yeraltı soğutma teknolojileriyle madencilik sektöründe ün salmış Wichary Technologies ürünleriyle ve sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan, dünya pazarında tercih gören ELTEL markasının yüksek teknolojili kontrol- haberleşme otomasyonlarıyla Türkiye pazarına hızlı ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.