Uzunayak Sistemleri

FAMUR, UZUN AYAK SİSTEMLERİNDE
DÜNYANIN LİDER MARKALARINDANDIR!

UZUN AYAK SİSTEMLERİ- YÜRÜYEN TAHKİMAT

Uzun ayak sistemlerine ihtiyaç duyulan maden ocakları için, güçlendirilmiş tavan tahkimatları vazgeçilmezdir. 1970’lerin başlangıcından bu yana 200.000 FAZOS ve GLİNİK markalı (şimdi FAMUR Grubu’nun sahip olduğu markalar) tahkimat üretildi. Bu ekipman, modern madencilik endüstrisinde (sadece kömür madenciliği için değil) kullanılan tüm ayna kazısı teknolojisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Avrupa ve dünya standartlarının ve madencilik düzenlemelerinin ayrıntılı kriterlerinin yanı sıra ilgili güvenlik gerekliliklerini de karşılar. Famur tahkimatları, en son tasarım araçlarını (3D teknikleri ve FEM) kullanarak müşteri tarafından talep edildiği şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Her tahkimat tasarımı, bir sertifika ile kanıtlanmış olan akredite laboratuvarlar da dayanıklılık açısından test edilmiştir.

UZUN AYAK SİSTEMLERİ- KESİCİ YÜKLEYİCİLER

FS 200, FS 300, FS 400, FS 800, FS 400, FS 400, KGS-245N, KGS-600 vb Kesici Yükleyiciler Eicotrack, Megatrac® veya Gigatrack besleme sistemlerine sahip her tür konveyör ile çalışmak üzere tasarlanmış yeni nesil kesici yükleyicilerdir. Besleme sisteminin tasarımı, yürüyüş şasesini değiştirmeden farklı kesme yükseklikleri sağlar. Kesiciler evrensel kırıcılar ile uyumludur ve sol veya sağ tarafına monte edilebilir.

FAMAC OPTI kontrol sisteminin, tam teşhise ve entegre radyo uzaktan kumandalı genişletilmiş versiyonuna sahiptirler; bu standart e-mine sistemi, makine teknik verilerinin yerüstünden tam olarak izlenmesini sağlar.

 

AVANTAJLARI

  • Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel tasarım
  • Çalışma aralığı 0,6 ila 6,0 m
  • Tek, çift veya üçlü teleskopik pistonlu, iki veya dört direkli konfigürasyon
  • 1,5 MN / m²’ye kadar dayanma direnci(150 t / m²)
  • Tahkimat sistemi için gelişmiş veya bir web desteği uygulaması
  • Uzatılabilir veya eklemli ve uzatılabilir sabit kanopiler ile donatılmış
  • Üniform taban bölümleri (bölünmüş veya katamaran tipi)
  • 45 ° ‘ye varan yan ve 20 °’ ye kadar dikey eğimlerde kullanıma uygundur
  • Tam basınç izleme ile elektrohidrolik kontrol ve desteklerde basıncı izlemek için kablosuz bir sistem ile uzaktan kumanda ünitesi ile donatılmıştır.
  • En yüksek mukavemetli çelikten yapılmış olup, mevcut en yeni teknolojiler kullanılarak korozyona karşı korunmuştur (özellikle hidrolik sistemlerde kullanılan kaplamalar anlamına gelir: kaynak kaplı paslanmaz çelik kaplamalar, Durachrom veya diğer tipler)